Vanaf zondag 6 juni is het Botenhuis weer geopend

terug naar overzicht

Dinsdag, 1 juni 2021

Beste leden, goed nieuws op basis van stap 3 in het openingsplan van de overheid; sportkantines mogen de deuren weer openen. Dus vanaf zondag 6 juni is het Botenhuis, na maanden van sluiting, eindelijk weer geopend van 10 - 13 uur. Iedereen is van harte welkom voor een praatje en een drankje. Wel dienen de geldende Coronamaatregelen te worden opgevolgd: minimaal 1,5 meter afstand houden, handen wassen, bij klachten thuis blijven, bij loopt bewegingen (bijvoorbeeld naar het toilet) is het dragen van een mondkapje verplicht. Wij wensen iedereen veel plezier toe. Het bestuur.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies