Zaterdag 25 september aanstaande hengelverbod Zuid Willemsvaart bij Sluis 16 t/m 14.00 uur

terug naar overzicht

Maandag, 20 september 2021

Aanstaande zaterdag 25 september organiseert H.S.V. St. Petrus Weert een viswedstrijd op de Zuid Willemsvaart bij Sluis 16. Hierdoor geldt er vanaf vrijdagavond 24 september zonsondergang tot en met zaterdag 25 september 14.00 uur een hengelverbod op het parcours van Sluis 16 tot aan het hek van het bedrijventerrein en tevens aan de overzijde van het kanaal van sluis 16 langs de Kempenweg. Graag hiermee rekening houden. Bij voorbaat dank, namens het bestuur.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies